IT obecně se věnuji už více než dvacet let, komerčně od roku 2000, kdy jsem začal pracovat jako IT konzultant pro nábytkářskou firmu v Praze. Tam jsem navrhoval automatizovaná řešení při měření materiálů nebo první webové stránky. V dalších letech jsem se věnoval hlavně síťovým řešením v bytových domech a údržbám klientských stanic.

S plošným rozšířením internetu jsem se zabýval především síťovými řešeními v novostavbách a rekonstruovaných domech a paralelně provozoval servis klientských stanic, který více méně provozuji doteď. Mezi moje spokojené zákazníky patří již mnoho let například firma Moravia contact, s. r. o., hudební spolek Bardclub a mnoho dalších soukromých zákazníků. Navrhoval jsem ale také některé funkce na blogu iDNES.cz a jako redaktor točil osvětové reportáže o bezpečnosti pro Českou televizi.

 

                             Reportáž o viru Cryptolocker (ČT)

V posledních letech se věnuji především bezpečnosti, a to jak softwarové (ochrana PC před viry, prevence nebo opravy havárií po zavirování, zálohování systému), tak hardwarové (realizace instalace kamerových systémů s dálkovým přístupem a aktivním upozorněním v případě narušení sledovaného prostoru).

Se zákazníkem je realizace opravy (či jiné služby) vždy konzultována předem. Zákazník tedy ví, co se bude dělat, kdy se to bude dělat a za kolik se to bude dělat. 

V případě zájmu o jakoukoliv z popsaných služeb mne prosím kontaktujte skrze webový formulář a uveďte do něj, o jakou službu máte zájem, případně popište, jaký problém má vaše PC.

 

 

Joomla templates by a4joomla